Přeskočit na obsah

Ročník 2024 pro Vás připravují:

Hlavní vedoucí

Hlavas je nejzkušenější článek tábora. Vymýšlí program a stará se o jeho chod.

ZDENDA

Ahoj, jmenuji se Zdeněk, je mi 30 let a budu Vaším hlavním vedoucím na letním dětském táboře Kapka! Na tábory jezdím od svých 6ti let. Za tu dobu jsem vystřídal mnoho pozic - dítě, praktikant, oddílový vedoucí, asistent nebo hlavní vedoucí. Jsem držitelem certifikátu "Odborné přípravy hlavních vedoucích letních táborů" s akreditací MŠMT. Získal jsem mnoho zkušeností a nápadů na zábavné a zajímavé prožití nezapomenutelného tábora. Potkal jsem super partu lidí, která ti zajistí ty nejlepší zážitky. "

Zástupce hlavního vedoucího

Zástupce hlavního vedoucího se jako pravá ruka pomáhá starat o bezproblémový chod tábora.

Nikča

"Ahojda, jmenuji se Nikča. Za své dětství jsem pár táborů absolvovala a vždy jsem se tam ráda vracela. Je mi 33 let a s dětmi pracuji už víc jak 10 let. Je to práce která mě neskutečně baví a navíc mě děti pořád učí něco nového a dokáží mě vždy něčím překvapit. V součástí době pracuji v pedagogicko-psychologické poradně, kde se věnuji především prevenci v rámci práce se třídními kolektivy."

Vojta

"Ahoj, jmenuji se Vojta, je mi 22 let a budu vaším sporťákem. Na letní tábory jezdím už od mala. Za tu dobu jsem stihl vystřídat všechny možné pozice. Vystudoval jsem grafický obor na SPŠE v Pardubicích a momentálně studuji bakalářské studium na VŠEM v Praze. Jsem rád, že můžu být součástí téhle skvělé party táborových pracovníků a přispět tak k vytvoření vašich nezapomenutelných letních zážitků."

Zdravotníci

Zdravotnice se starají o zdraví dětí. Vydávají jim léky a ošetřují rány 😉

Bobulka

"Zdravíčko, jmenuji se Anička, ale nikdo mi neřekne jinak, než Bobule. Je mi 23 let a budu Vaše zdrávka na Letním dětském táboře Kapka! Na tábory jezdím od svých 6 let, ať už jako dítě, praktikant, vedoucí a nebo aktuálně jako zdravotník. vystudovala jsem střední školu zdravotnickou a sociální a nyní studuji na Fakultě zdravotnických studií v Pardubicích. O každé Vaše bebíčko se postarám s láskou a citem. 🙂"

Lenka

"Ahoooooooj, jmenuji se Lenka a jsem Vaše druhá zdravotnice. Na táboře jsem na jiné pozici než zdravotník nebyla. Jsem dětská sestra s dlouholetou praxí v oboru. Děti mi proplétají život už od střední školy. Ke svým dvěma synům jsme si vzali do pěstounské péče postupně tři děti. Pokud by Vám bylo na táboře smutno, tak víte za kým jít. Bude to fajn, už se na Vás moc těším."

Oddílový vedoucí

Oddílový vedoucí je plnoletým pracovníkem, který zodpovídá za celý oddíl.

Honza

"Čau já jsem Honza, je mi 23 let a na tábor jedu jako oddílový vedoucí. Letos to bude můj 12 rok co jezdím na tábory a z toho 8 rok jakožto táborový pracovník. Studuji v Praze ekonomii a baví mě všechno spojené s fantasy a technologiemi, ale i přesto si myslím, že největší zábava je v tom správném kolektivu, ať už se dělá cokoliv. A přesně na ten kolektiv se těším na našem táboře, kde si to všichni užijeme! "

Týnka

"Ahojky, jmenuji se Týna a je mi 21 let. Na tábory jezdím už od 6ti let a vystřídala jsem pozice jako dítě nebo praktikant a aktuálně zastávám pozici oddílového vedoucího. Studuji cestovní ruch na vysoké škole v Brně a mám vystudovanou Labskou hotelovou školu v Pardubicích obor hotelnictví a cestovní ruch. Oba tyto obory mě velice baví. Do budoucna bych se ráda zabývala poznáváním gastronomie. Takže když budete chtít pomoc namazat máslo na rohlík, tak vám ráda pomůžu."

Vítek

"Zdravím, moje jméno je Vít a je mi 22 let. Vystudoval jsem SPŠE v Pardubicích a momentálně studuji na fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně. Ve volném čase se věnuji turistice, hvězdářství, anebo spánku. Na tábory jezdím rád už řadu let a nedávno jsem se se svým oddílem umístil na prvním místě v celotáborové hře. Letos mě můžete potkat jako vedoucího a doufám, že doba do odjezdu rychle uteče. Máme se na co těšit! "

Spíďák

"Ahoj, jmenuji se Tomáš, ale spousta lidí mi říká Spíďáku. Je mi 21 let a na táboře budu zastávat pozici oddílového vedoucího. Na tábory jezdím od raného věku a miluju srandu a sport. Na tábor se těším, protože přesně o tohle tam jde. Miluju jakýkoliv druh humoru a tak už se těším až se společně zasmějeme. "

Adla

"Ahooj, jmenuji se Áďa, je mi 20 let a letos jedu na tábor jako oddílový vedoucí. Na tábory jezdím už od svých 7 let a každá další rok se těším čím dál víc na náš skvělý kolektiv a na děti, které mohu poznat. Vystudovala jsem Gymnázium Dašická v Pardubicích a nyní se věnuji financím v Brně. Moc se na Vás a na nové zážitky spojené s táborem těším."

Vítek

"Zdravím, moje jméno je Vít a je mi 22 let. Vystudoval jsem SPŠE v Pardubicích a momentálně studuji na fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně. Ve volném čase se věnuji turistice, hvězdářství a nebo spánku. Na tábory jezdím rád už řadu let a nedávno jsem se se svým oddílem umístil na prvním místě v celotáborové hře. Letos mě můžete potkat jako vedoucího a doufám, že doba do odjezdu rychle uteče. Máme se na co těšit! "

Praktikanti

Pravá ruka oddílového vedoucího, který se stará o děti ve svém oddílu.

Matěj

"Ahoj, jmenuji se Matěj, je mi 17 let a budu vašim praktikantem. Studuji střední odborné učiliště plynárenské v Pardubicích. Miluju sport a zábavu, takže se se mnou rozhodně nebudete nudit. Ve volném čase hraju fotbal a chodím do posilovny. Na tábory jezdím už od mala a vždy jsem si ho neskutečně užil. Věřím, že i vy si ho letos užijete společně se mnou. Už se na Vás těším."

Eliška

"Čauky, já jsem Eliška, je mi 19 let a budu vaše praktikantka. Na letní tábory jezdím už od malička a je to věc, na kterou se vždy o prázdninách těším. Studuji na SPŠCH Pardubice, obor bezpečnostně právní činnost. Svůj veškerý volný čas ráda trávím s kamarády, zdokonalováním se v tanci a umění. Ráda cestuji a poznávám nové lidi. Jsem ráda, že můžu být součástí téhle party skvělých lidí a už se těším na společných 14 skvěle prožitých dní."

Šíma

"Ahoj, jsem Kuba, je mi 18 let a budu váš praktikant. Na tábor jezdím od svých 7 let a tento rok nebude výjimkou. Studuji na střední škole v Přelouči, obor reprodukční grafik. Ve volném čase hraju florbal a rád chodím ven. Užijeme si společně spoustu zábavy, budu se na vás moc těšit."

Kačí

"Ahoj, jsem Káťa a je mi 20 let. Na tábory jezdím odmala a zatím jsem vyzkoušela pozici dítěte a praktikanta. I na tomto táboře budu vaší praktikantkou a věřte mi, že tahle naše parta Vám dokáže zařídit spoustu skvělých a hlavně nezapomenutelných zážitků a já se moc těším, až je budeme společně tvořit."

Natka

"Ahojky, jmenuji se Naty a je mi 20 let. Na tábory jezdím už pár let nejen jako dítě, ale zkusila jsem si i pozici praktikanta. Možná právě tebe budu mít v oddíle 🙂 Studuji na SZEŠ v Chrudimi, kde mě nejvíce baví péče o zvířata. Doufám, že se ti na našem táboře bude líbit, užiješ si s námi spoustu zábavy a věř mi, že tam najdeš plno nových kamarádů a odneseš si mnoho nových zážitků. Těšíme se."

Katar

"Ahoj, jmenuji se Katarina, je mi 19 let a na tábory jezdím už od 7 let. Hrála jsem 9 let basketbal a nyní se spíše věnuji škole. Chodím na střední průmyslovou školu v Pardubicích, kde studuji obor aplikovanou chemii - forenzní vědy. I v mých 19 letech mě tábor nepřestal bavit a udivovat svoji originalitou. Věřím, že si to spolu užijeme naplno a nebude se nám chtít domů."

Vali

"Ahoj, jmenuji se Vali, je mi 17 let a letos s vámi pojedu na tábor jako praktikant. Na tábor jezdím od svých 6 let a jako každý rok se moc těším. Studuji na Střední odborné škole v Přelouči. Moc se na vás těším a doufám, že si tábor společně užijeme!"

Matyáš

"Ahoj, jmenuju se Matyáš, je mi 18 let a na táboře budu váš praktikant. Chodím na střední průmyslovou školu v Mladé Boleslvi, kde studuju obor Silniční dopravy. Na léto se vždy těším kvůli táboru, ze kterého je vždy spoustu svkělých vzpomínek. Mám rád auta, sporty a jsem pro každou zábavu. Věřím že si spolu tábor užijem, těším se na vás."

Katar

"Ahoj, jmenuji se Katarina, je mi 19 let a na tábory jezdím už od 7 let. Hrála jsem 9 let basketbal a nyní se spíše věnuji škole. Chodím na střední průmyslovou školu v Pardubicích, kde studuji obor aplikovanou chemii - forenzní vědy. I v mých 19 letech mě tábor nepřestal bavit a udivovat svoji originalitou. Věřím, že si to spolu užijeme naplno a nebude se nám chtít domů."